+90 530 610 30 41

Sosyal Medyada Biz}

Microblading Kaş Kontörü Nedir Nasıl Yapılır?

Microblading Kaş Kontörü Nedir Nasıl Yapılır?

Microblading (kaş kontörü) uygulaması kalıcı makyaj kaş yapımında dünyadaki son nokta olan bir tekniktir. Bu teknik temelde altın oranla yapıldığı zaman çok muhteşem sonuçlar ortaya çıkaran bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şimdi birçok danışanımız altın oran nedir diye soracak, hemen cevaplayalım;

Altın oran aslında bir dengeler yasasıdır, bütün sektörlerde kullanılan bu yasa güzellik sektöründe de microblading uygulaması ile beraber kullanılmaktadır. Uzmanlarımız kaşı yapmadan önce danışanlarımızın yüz hatlarına uygun olacak şekilde kaşı tam oranlamak adına yapmış olduğumuz orana altın oran diyoruz.

Peki Microblading (kaş kontörü) kimlere uygulanır:

Bu teknik kaşı olan olmayan aslında şöyle söyleyebiliriz bu teknik kaşıyla problemi olan kaşını beğenmeyen tüm danışanlarımıza uygulanabilecek bir yöntemdir.

-Kaşları seyrek olanlar

-Kaşları olmayanlar

-Kaşında simetri bozukluğu olanlar

-Yaşadığı rahatsızlık (kanser-kemoterapi) sonrası kaşlarda dökülme olanlar (Doktor Kontrolünde)

-Kaşında boşluk olanların tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntemin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri yüzde doğal durması ve dünyada bu uygulamada kullanılan trend teknik olmasıdır.

Microblading kaş kontörünün kalıcılık süresi kişinin cilt yapısı ile değişmekle birlikte bir yıl ile bir buçuk yıl arasında değişebilir. Selin Oseryer Güzellik ve Estetiğe Microblading kaş kontörü için gelen danışanlarımıza bizim tavsiyemiz uygulamayı her yıl tekrarlamaları halinde daha güzel görünen ve kalıcılık süresi artan bir uygulama olacağıdır.

Microblading kaş kontörü yaptırmak isteyen danışanlarımızdan bize gelen sorulardan bir diğeri ise uygulama sonrası işlem alanında kabuklanma, soyulma veya dökülme olup olmayacağıdır.

Uygulama sonrası işlem alanındaki kabuklanma, soyulma veya dökülme kişinin cilt yapısına bağlı olup, işlemi yapan uzamanında uyguladığı teknik bu konuda çok önemlidir.

24 Ağustos 2019
622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bizi Arayın