+90 530 610 30 41

Sosyal Medyada Biz}

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting nedir, nasıl yapılır ve uzun süre kalıcı mıdır sizler için araştırdık. İşte kirpik lifting hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları…

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekir. 

Kirpik lifting uygulaması sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz. 

Peki hangi durumlarda kirpik lifting yaptırmalısınız?

– Özellikle seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. 

– Günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklerinizle göz kamaştırabilirsiniz.

Kirpik lifting uygulaması nasıl yapılır?

Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Sonrasında kirpiklerin tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırıp kıvrık hale gelmesi sağlanır. 1 numaralı bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleştirilir. 20 dakika daha beklettikten sonra pedler çıkarılıp son bakım ürünü sürülerek işlem tamamlanır.

Dünyanın en iyi Kirpik Lifting markası ❤❤ROLLY KING❤❤ BIZIMLE . 3-4 ay arası kalıcı ve sağlıklı kirpilere zarar vermeyen ve olan kirpikleri besleyen hacım kazandıran mükemmel bir ürün.

24 Ağustos 2019
825 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bizi Arayın