+90 530 610 30 41

Sosyal Medyada Biz}

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudağınız imzanızdır..

Herkesin birbirinden farklı dudak şekilleri yani farklı dudak izleri vardır. Ve bu yüzden her dudak eğer gerekiyorsa farklı bir estetik yaklaşım gerektirir. Estetik duruş sergileyen bir dudağın olmazsa olmazları vardır. Estetik bir dudakta üst dudak/alt dudak oranı üst dudakta 1/3, alt dudakta 2/3 olmalıdır, üst dudaktan burun tabanına dolgunluk ekleyen dolgun filtral sütunlar olmalıdır, üst dudak çukuru olabildiğince keskin ve belirgin olmalıdır. Dudak kalbi denilen üst dudakla alt dudağın orta kısımlarının birleştiği noktadan dermal dolgu enjeksiyonları yapılarak hacim kazandırıp belirginleştirerek kontör oluşturmak son derece popüler olan estetik bir yeniliktir. Kimse dudaklarının yapay görünmesini istemez, sahte görüntü yapay dolgular ve implantların kullanılmasıyla oluşma ihtimali olan bir durumdur. Tecrubeli ellerde yapılan ve aşırıya kaçmayan dudak dolgusu ile yüze en çok yakışan, doğal duran dudaklar çok rahatlıkla elde edilebilir.

MİT

Dudak dolgusu kalıcıdır, bir kere uygulandığında dönüşümü yoktur.

GERÇEK

Dudak hacimlendirmede  kullanılan dermal dolgular kalıcı değildir. Bu dolgular vücut tarafından zamanla emilir.

MİT

Dudak dolgusu uygulaması tehlikeli ve risklidir. Yan etkileri uzun sürer.

GERÇEK

Dudakta kullandığımız dermal dolgular kişilerin fizyolojik farklarına göre hafif şişlik , kızarıklık ve morarma olabilir .Ancak kullanılan jel hayvansal kaynaklı olmadığı için önemli bir teşkil etmez.

MİT

Dudak Dolgusu ile dudakların şekli değiştirilemez.

GERÇEK

Tecrübeli bir  Doktor tarafından yapılan doğru enjeksiyon teknikleri ile işlem  öncesinde  tam da planlandığı gibi şekil verilebilir.

MİT

Dudak dolgusu enjeksiyonu çok ağrılıdır.

GERÇEK

Öncesinde kullanılan lokal anestezik krem ve işlem sırasında kullanılan lidokain içeren dolgularla yapılan uygulama ağrısız ve konforlu bir uygulama sunar.

MİT

Dolgu yapılınca, işlem yapıldığı hemen fark edilir.

GERÇEK

Hekimin teşhisi, deneyimi, kişinin yüz haritasının iyi değerlendirilmesi ve dudak için uygun ürün seçimi çok önemlidir. Yeni nesil, jel kıvamlı ürünler ile sonuç tamamen hastanın istediği şekilde olabilir.

24 Ağustos 2019
1.103 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bizi Arayın